LearningApps:

.
Про сервіс


Сервіс LearningApps призначений для створення інтерактивних навчально-методичних посібників з різних предметів. Сервіс заснований на роботі з шаблонами (заготовками) для створення роботи. Тематика різноманітна: від роботи з картами до розгадування кросвордів і створення карт знань. Сервіс підтримує кілька мов (російська мова підтримується на окремих шаблонах при заповненні контенту). Для початку роботи необхідно зареєструватися. Є велика колекція робіт, українською мовою зустрічаються тільки поодинокі матеріали, тому можна розраховувати тільки на свої роботи.
Інструкція для новачка
Вправи на сайті подаються у зручному візуальному режимі сітки зображень, навівши на які вказівник миші можна побачити тип вправи та її рейтинг на сайті (залежить від кількості переглядів та оцінок користувачів).
Клацнувши на зображенні значка вправи, відбувається перехід у режим її виконання. На передньому плані видно завдання, сформульоване вчителем, яке закривається після клацання кнопки ОК, що дозволяє перейти до безпосередньої роботи із вправою.
Виконання вправи полягає в інтерактивній роботі з об’єктами, розміщеними на екрані. Після виконання вправи потрібно клацнути напис Перевірити рішення: відповіді буде перевірено і вказано на можливі помилки. Далі можна внести виправлення і знову перевірити рішення.
Усі вправи поділено на категорії, які відповідають виду завдання, яке потрібно буде виконати учням:


ü вибір;
ü розподіл;
ü послідовність;
ü заповнення;
ü онлайн-ігри;
ü інструменти.


У кожній групі доступно кілька шаблонів вправ, опис та зразки яких можна попередньо переглядати перед тим, як створити власний навчальний ресурс.

На сайті http: //learningapps.org/  можна детальніше ознайомитись із різними вправами та спробувати створювати власні.
Пропоную вашій увазі презентацію, що демонструє основні прийоми в роботі із сервісом.
Ідеї щодо використання сервісу в освіті
У практиці навчання школярів на даний час великого значення набувають авторські дидактичні засоби, створені для потреб конкретного уроку з урахуванням особливостей контингенту школярів.
ü Для створення різних дидактичних матеріалів для уроків
ü Для використання в іграх, конкурсах та ін.
ü Для наповнення портфоліо
Розроблені дидактичні ресурси можуть бути використані як для індивідуальної, так і для фронтальної форми організації пізнавальної діяльності школярів. 
 LeaningApps: улюблений інструмент для створення інтерактивних тестів для самоперевірки. На жаль, часом вчителі сприймають його як іграшку, а насправді це потужний інструмент для підтримки процесу навчання.

Немає коментарів:

Дописати коментар